• Wizyta Klauna Waldusia

• 26 stycznia naszą szkołę po raz kolejny odwiedził znany wszystkim Klaun Walduś. Jak zawsze bawił nas swoim śmiesznym zachowaniem i nowymi sztuczkami. Nasi uczniowie nie tylko uważnie oglądali cały występ , ale także brali czynny udział w niektórych sztuczkach. Pomysłowy występ wszystkim bardzo się podobał a Klaun Walduś obiecał, że z pewnością nas jeszcze odwiedzi.

A.S.

• Zabawa choinkowa w naszej szkole

• Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły. Szczególnie młodsi uczniowie bardzo czekają na to wydarzenie. Atrakcji jest przecież co niemiara. Tańce, konkursy, ciekawe stroje, poczęstunek. To wszystko składa się na organizowaną zazwyczaj przed feriami zimowymi zabawę.

Do zabawy w tegorocznym balu zaprosił nas DJ Robertoo, który przed dwie godziny serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. Piosenki na pewno się podobały sądząc po ilości tańczących na parkiecie uczniów.

Zabawa choinkowa to nie tyko dyskoteka. Tradycją corocznych balów są liczne konkursy, w których udział brali nie tylko uczniowie, ale również rodzice oraz nauczyciele.

Do samego końca wszyscy świetnie się bawili i w znakomitych humorach pożegnali się z DJ Robertoo. Kolejna zabawa choinkowa za nami.

• Informacja dla Rodziców

• Zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne - wywiadówkę w dniu 13.02.2024r (wtorek).

Harmonogram spotkania:

• 1530 - spotkanie ogólne z dyrektorem - podsumowanie I półrocza,
            • 1600 - spotkanie z wychowawcami klas - indywidualne rozmowy z nauczycielami.