W naszej placówce odbył się pokaz naukowy pod hasłem „Zaelektryzowani sposobem na nudę”.
W niezwykle widowiskowy i pełen humoru sposób przybliżono nam tajniki nauk przyrodniczych. Uczniowie mieli okazję do czynnego udziału w doświadczeniach.
W programie znalazły się m. in. takie eksperymenty jak:
- zabawy związane z ciekłym azotem,
- magiczne butelki,
- działanie siły grawitacji,
- krzesło żyroskopowe,
- zabawy z gazami.
Pokaz dostarczył nam nie tylko ogromnej dawki wiedzy, ale przede wszystkim dużo uśmiechu
i niezapomnianych wrażeń.
S.S.